OBECNÉ INFORMACE:

PRŮBĚH PRACÍ:

PARTNEŘI:

cena rekonstrukce bytového jádra

cena rekonstrukce bytového jádra

Milan 05. 07. 2010 23:33

Ahoj, zajímaly by mě nějaký reálný čísla, kolik vás rekonstrukce jádra stála. Můžete připojit i další zkušenosti. Chystám se na to, takže všechny rady uvítám. Hlavně mě teda ale zajímá ta cena. Dík moc. Milan 8-)

jádro 14. 07. 2010 14:20

Ještě jsem dneska neudělal dobrý skutek :-) takže tady jsou mé postřehy – jsem zhruba v polovině rekonstrukce klasického panelákového jádra – rozpočet od zedníka mám i s DPH na 82.000,–Kč – já k tomu kupuji obklad, WC, umývadlo, sprchový kout s vaničkou, 2× baterii, sprchový panel, el. sušák, spárovačku – v uvedené ceně mám mimojiné i elektro práce v hodnotě 15.000,–Kč, spočívající v kompletní výměně elektrorozvodů v mědi, zasekaných do panelu, bodovky a vypínače nejen v koupelně a WC, ale i v předsíni a kuchyni. Pro úplnost uvádím, že tohle je cenová relace v Ostravě. Zjišťoval jsem taky i u jiných ceny a známý, který se tím živí, by vyšel plus mínus stejně, další kolega taky dělá výměnu – tu mu dělá jeho známý a ten mu řekl, že by se na mou cenu nedostal, že je dost nízká – tak nevím :-( Jinak se řídím heslem starého Forda – nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci! Přeji hodně zdaru a hlavně PEVNÉ NERVY!!!

dave 28. 07. 2010 15:34

zdravím, akorát jsem ukončil rekonstrukci bytového jádra v pražském panelovém domě. 98% věcí jsem si nakoupil sám … takže tady to bylo o tom, za jakou cenu se mi to podařilo sehnat. Ale čiste práce mě přes jednoho šikovného zedníka-obkladače mě vyšla na 48.000,– Materiál mě vyšel přibližně také okolo 45.000,– Takže tak u mě …

Držím palce ať se daří.

Dave

«  1 

Přidat reakci